O NAS

POZNAJ NAS!

Caprice to polska marka, która już od 1991 roku podnosi pewność siebie kobiet. Bo pewność siebie zaczyna się pod ubraniem, a my jesteśmy specjalistami od tworzenia bielizny uwzględniającej wszystkie potrzeby kobiet. Nasza bielizna jest nie tylko seksowna i piękna. Jest również bardzo komfortowa i uszyta z najszlachetniejszych materiałów, włoskich koronek i francuskiej gipiury – to coś, co doceniają powracające do nas od lat klientki.

NAJNOWSZE TRENDY + KOMFORT

To da się połączyć! Znamy się na bieliźnie, a tworząc nowe kolekcje łączymy najnowsze trendy z naszymi autorskimi konstrukcjami, które zapewniają komfort noszenia na najwyższym poziomie. W naszych kolekcjach królują koronki – można znaleźć bardzo modne biustonosze z paskami i kuszące staniki do głębokich dekoltów. Nie brakuje również kolekcji kostiumów kąpielowych, która współtworzona jest z Anną Marią Olbrycht.

DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ?

Made in Poland.

Jesteśmy polską firmą z długoletnią tradycją. Bielizna powstaje w rodzinnych manufakturach w Łodzi, w mieście o włókienniczych tradycjach, sercu polskiego przemysłu tekstylnego. Bielizna Caprice jest szyta ręcznie. Kupując u nas masz pewność, że dostajesz stuprocentowy polski produkt najwyższej jakości.

Projektanci i zespół produkcyjny posiadają wieloletnie doświadczenie w gorseciarstwie, pieczołowicie dbają o najwyższą jakość technologiczną konstrukcji, która jest gwarancją wygody. Doskonale wiemy, jak stworzyć bieliznę, która podkreśli wszystkie atuty kobiecego ciała. Szeroka rozmiarówka sprawia, że nasza bielizna skierowana jest zarówno do Pań o mniejszych, jak i o większych biustach.

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jak już wspomnieliśmy – przykładamy ogromną wagę do tkanin wykorzystywanych w naszych kolekcjach. Nowe modele testujemy na sobie i swoich najbliższych, dopuszczamy je do sprzedaży dopiero wtedy, gdy spełnią wszystkie nasze wymagania. Poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko.

W procesie tworzenia bielizny robimy wszystko, aby nie szkodzić środowisku. Dbamy o swoje otoczenie, a najważniejsi są dla nas pracownicy. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, w jakich warunkach powstaje bielizna, a w naszych szwalniach panuje przyjazna atmosfera – uwielbiamy tam przebywać! Rozumiemy odpowiedzialność w biznesie i staramy się, aby cały proces – od projektowania bielizny, aż po wysyłkę produktów do klientów – przebiegał jak najbardziej profesjonalnie.

INSTAGRAM NAS KOCHA…

Mówimy nieskromnie… Czujemy ogromną dumę widząc naszą polską bieliznę podbijającą Instagram. Nasze projekty noszą gwiazdy i blogerki modowe, wśród nich znajdują się m.in. Maffashion, Honorata Skarbek, Horkruks, Margaret, Malwina Wędzikowska, Anna Maria Olbrycht, Eva Czarnocka i Szindy.

Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.